Jak dobrać bransoletkę?

Czy uważasz, że bransoletki są dla kobiet? Tak, ale nie tylko! Bransoletki są również dla mężczyzn, dla faceta takiego jak Ty. Spójrz na nadgarstki większości eleganckich mężczyzn i bardzo prawdopodobne, że zauważysz bransoletkę na ich dłoniach. Dlaczego? Bransoletka jest idealnym dodatkiem by wzbogacić swój styl, nadać charakter dla swojego wyglądu.

Nie wiesz od czego zacząć? Nie przejmuj się. Poniżej przedstawimy cztery różne rodzaje bransoletek, które można założyć do biura, na plażę, lub wszędzie indziej na czas pomiędzy pracą a wypoczynkiem. Niezależnie od Twojego stylu, zasobu portfela znajdziesz bransoletkę dopasowaną do Ciebie, na Twoje dłonie.

Skórzane
Bransoletka ze skóry potwierdza, że bransoletki nie są tylko dla kobiet. Co więcej nasuwają inne pytanie: czy jestem wystarczająco męski by ją nosić? Ciemnobrązowy lub czarny dodatek ze skóry na nadgarstku sygnalizuje wyrafinowaną męskość. Wybór skóry to świetny sposób na wyrażenie wewnętrznego buntu bez wychodzenia przed szereg. Jeśli, aby uzyskać stylowy wygląd, planujesz noszenie kilku bransoletek na jednej dłoni skórzana bransoletka jest świetnym elementem je łączącym.

Plecione
Owinięcie plecionej bransoletki wokół nadgarstka jest świetnym sposobem na dopełnienie kolorów. Można je znaleźć w niemal wszystkich kolorach tęczy, dzięki czemu plecione bransoletki są świetnym sposobem na zaakcentowanie dowolnego koloru w twoim stroju. Tak samo dobrze wkomponuje się do koloru koszuli / krawata / poszetki w sytuacjach oficjalnych jak również ta sama bransoletka nada się na sobotnie popołudnie spędzone z przyjaciółmi w ogródku piwnym.

Z koralików
Bransoletki z koralików mają teraz swoje pięć minut. Kiedyś były kojarzone z pracami wykonywanymi na zajęciach technicznych w szkole, dziś wyrafinowane męskie wersje tej bransoletki można zobaczyć na nadgarstkach wielu zadbanych mężczyzn w garniturze. Koraliki mogą być wykonane z dowolnego materiału, od onyksu do drewna, a ceny odpowiednio się zmieniają. Istnieje jedna zasada, którą można zastosować do każdej bransoletki z koralików - im większy koralik, tym bardziej casualowa bransoletka. Duże korale zakładaj na na weekendy. Aby uzyskać bardziej formalny, wyrafinowany wygląd, zachowaj prostotę dzięki mniejszym koralikom o wielkości ziarnka grochu.

Metalowe
Jeśli pracujesz w konserwatywnym biurze unikaj zakładania metalowych bransoletek. Ale gdy masz taką możliwość, załóż je jako dodatek do stonowanego stroju. Metalowa bransoletka stanowi centralny element stroju.